Atribuită Cumpărare directă

HYGIENUM GEL ANTIBACTERIAN, DEZINFECTANT 300ML BUC 10.00 GEL IGIENIZANT MAINI ALCOOL 70%, DREISSNER... mai departe

Număr anunț
DA25650734
Autoritate contractantă
GRADINITA PROGRAM PRELUNGIT PARADISUL PITICILOR (CUI 17978650)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352,80 RON
Valoare atribuită
1.352,80 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352,80 RON

din 1.352,80 RON estimat