Atribuită Cumpărare directă

GARNITURA USA AUTOCLAV 16.5X7 2780MM

Număr anunț
DA25651762
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat