Atribuită Cumpărare directă

CLOR 5L - 25BC SACI MENAJ 60L - 30BC ROLE SERV 80M - 18BC COVOR USA - 5BC CIF BAIE - 15BC CIF CREMA - 10BC DEO WC - 15BC DEZINFECTANT IGIENOL - 24BC DOMESTOS WC - 24BC HARTIE IGIENICA - 120BC REZERVA SANO PARCHET - 20BC SANO FLOOR - 30BC SANO SPARK - 5BC SAPUN LICHID - 20BC

Număr anunț
DA25648422
Autoritate contractantă
Scoala Garabet Ibraileanu (CUI 17126489)
Furnizor / câștigător
SC LUCMAR SRL (CUI 15903627)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.591,16 RON
Valoare atribuită
2.591,16 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.591,16 RON

din 2.591,16 RON estimat