Atribuită
Cumpărare directă
Acetilena flamfotometrica 2.6 50L 8kg: 10 butelii x 518.40 lei = 5.184,00 lei Oxigen 5.0 50L 200 bar: 4 butelii x 518.40 lei = 2.073,60 lei Argon 5.0 50L 200 bar: 19 butelii x 331.20 lei = 6.292,80 lei Protoxid de azot 2.5 40L 25kg: 1 x 1.593,60 = 1.593,60 lei Valoare totala contract: 15.144,00 LEI fara TVA Transportul si chiria buteliilor de gaze speciale se vor factura separat, conform contract nr. 38/30.04.2020
- Număr anunț
- DA25651307
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24110000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.144 RON
- Valoare atribuită
- 15.144 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.