Atribuită
Cumpărare directă
RCA si CASCO Autoturism Skoda Octavia Disel 1.9 nr.imatriculare:VL06MAI, ss: TMBDS41U278867478, ccm 1896; An fabricatie:2007. 3) Valabilitate RCA si Casco : 12 Luni - de la: 26.05.2020 – 25.05.2021. 4) Prima Rca 458 lei/ valabilitate un an. 4) Prima Casco 1440 lei
- Număr anunț
- DA25648959
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.898 RON
- Valoare atribuită
- 1.898 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.