Atribuită Cumpărare directă

EXTINDERE CU GRUPURI SANITARE, PRIN AMPLASARE CONTAINER, SOALA SAT SUDITI, COMUNA POSTA CALNAU" INTRAVILANUL COMUNEI POSTA CALNAU, SATUL SUDITI, JUDETUL BUZAU, CV 22, P 618-620, CF. 22659 TERMEN DE EXECUTIE: 45 DE ZILE DE LA EMITEREA ORDINULUI DE INCEPERE AL LUCRARILOR. TERMEN DE GARANTIE: MINIM 24 LUNI Valoarea ofertata in SICAP va fi cea rezultata din rularea articolelor de lucrari mentionate in antemasuratoare. Valoarea finala nu va depasi maximul ofertat. Oferta va cuprinde toate manoperele / materialele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare cf antemasuratoare postata in SICAP.

Număr anunț
DA25649578
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
TOPOGRAF PROIECT OPERATIV SRL (CUI 37542256)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.272,65 RON
Valoare atribuită
86.272,65 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.272,65 RON

din 86.272,65 RON estimat