Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere de linii terestre de comunicatii fibra optica pentru 12 luni cu mentenanță inclusă, în Municipiul Galați, judetul Galați, 18900 m * 12 luni = 226800 m Nr. crt. Terminal A Terminal B FIRE Lungime Fo [m] Total lungime Fo [m] 1 Str. Științei 2 Str. Domnească 47 (Rectorat) 2 1000 2000 2 Str. Științei 2 Str. Bălcescu 59-61 FEEA (ASE) 3 500 1500 3 Str. Științei 2 Str. Științei Camin G 2 1100 2200 4 Str. Științei 2 Str. Basarabiei Corp Q 1 500 500 5 Str. Domnească 47 Str. Eroilor (Medicină) 2 500 1000 6 Str. Eroilor (Medicină) Str. Bălcescu 59-61 FEEA (ASE) 2 500 1000 7 Str. Științei 2 Bd. Galați nr. 25 1 7000 7000 8 Str. Științei 2 Str. Traian nr. 359 1 3500 3500 9 Str. Domnească 47 Str. Al.I. Cuza nr. 37 1 200 200 TOTAL 18900

Număr anunț
DA25649719
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
COMETEINET TELECOM SRL (CUI 33643460)
Cod CPV
64214400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.041 RON
Valoare atribuită
13.041 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.041 RON

din 13.041 RON estimat