Atribuită Cumpărare directă

Cod Articol Descriere Articol Cantitate U.M. Pret Unitar UHCT031B NALIDIXIC ACID NA 30#,5X50 buc 1 BOX 40 UHDD002T BACITRACIN DISCS 50 BUC 1 BOX 20 UHCT003B AMPICILLIN AMP 10#, 5X50 buc 1 CUT 40 UHCT149B CEFACLOR CEC 30#,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT018B DOXYCYLINE HCL DO 30,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT1615B CIPROFLOXACIN 10#, 5X50 buc 1 CUT 40 UHCT223B AMOXICILIN/CLAVULANIC AMC30#, 5X50 buc 1 CUT 40 UHCT024B GENTAMICIN CN 10#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT639B ENROFLOXACIN ENR 5#, 5X50 buc 1 BOX 40 UHCT434B NORFLOXACIN NOR 10#, 5X50 buc 1 CUT 40 UHCT043B PENICILIN G P10#, 5X50 buc 1 CUT 40 UHCT020B ERITROMICINA E15#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT025B KANAMICIN K 5,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT159B OXACILIN OX 1#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT064B CLINDAMYCIN DA 2#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT027B LINCOMICIN MY 2,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT032B NEOMICIN N 10#,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT037B NOVOBIOCIN NV 5#,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT047B STREPTOMYCIN S 10#, 5X50 buc 1 BOX 40 UHCT1754B FLORFENICOL 30#, 5X50 buc 1 BOX 40 UHCT057B TRIMETHOPRIN, 1.25 UG, 5X50 buc 1 BOX 40 UHCT010B CEPHALOTIN KF 30 #, 5X50 buc 1 BOX 40 UHCT054B TETRACYCLINE TE 30#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT017B COLISTIN SULPHATE CT 10#,5X50 buc 1 CUT 40 UHCT044B POLIMIXIN B PB 300#,5X50 buc 1 BOX 40 UHCT446B OFLOXACIN OFX 5#, 5X50 buc 1 BOX 40

Număr anunț
DA25659006
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat