Atribuită Cumpărare directă

USA HDF PREG VOP 860 DR 1 144,36 BUC USA HDF PREG VOP 660 DR 1 128,23 BUC USA HDF PREG VOP 660 ST 1 128,23 BUC

Număr anunț
DA25655223
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,82 RON
Valoare atribuită
400,82 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,82 RON

din 400,82 RON estimat