Atribuită
Cumpărare directă
5949004605277 CONSOLA DIN TABLA ALBA 250*300*44 BUC 20.00*5.46 6984000033326 SAIBA CU CAUCIUC 4.2*16 BUC 60.00*0.17 6984000016640 SURUB R2 4*20 BUC 60.00*0.05 6984000038468 PIULITA DIN 934 ZN M4 BUC 60.00*0.03 6984000134986 SURUB CAP BOMBAT COMBINAT M4*22 BUC 60.00*0.17
- Număr anunț
- DA25653765
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,45 RON
- Valoare atribuită
- 134,45 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.