Atribuită Cumpărare directă

SERTAR TRANSFER VALORI O CUVA CULISANTA

Număr anunț
DA25648526
Autoritate contractantă
ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
Furnizor / câștigător
SALAMANDRA MODUL AG SRL (CUI 27399362)
Cod CPV
35121300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat