Atribuită
Cumpărare directă
ervicii de dezvoltare software pentru modificarea sistemului CNCANSOFT dupa cum urmeaza: - Tinerea evidentei instalatiilor radiologice. Situatie generata de pandemia cu COVID-19. - In modulul DAURI intitulat management instalatii se va introduce o stare noua: relocata. - Generarea un raport nou pentru instalatiile care sunt relocate de la un titular de autorizatie la alt titular de autorizatie. - Raportul va indica autorizatia si spitalul de unde este relocata instalatia, precum si spitalul si autorizatia unde a fost relocata, denumirea comerciala a instlatiei radiologice si seria instalatiei radiologice.
- Număr anunț
- DA25656611
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72212900-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.098,75 RON
- Valoare atribuită
- 12.098,75 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.