Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL ESTE COMPUS DIN URMATOARELE : Complex de joaca Fungoo Funny 2, cod FU02800, 1 buc.., 1916,51 lei/buc.; Complex de joaca Fungoo Carol 3, cod FU03005, 1 buc., 2 782,87lei/buc.; Complex de joaca din lemn Fungoo Maxi set SPIDER LAND, cod FU03528, 1 buc., 15966,30 lei/buc.; Complex de joaca Spider Fortress, cod FU03518, 1 buc., 5602,52 lei/buc.; Balansoar dublu pe arc cu prindere in beton Rechini KBT , cod KBT176.001.001.001, 1 buc., 2520,92 lei/buc.
- Număr anunț
- DA25666076
- Autoritate contractantă
- ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.789,12 RON
- Valoare atribuită
- 28.789,12 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.