Atribuită
Cumpărare directă
Expertiza tehnica (domeniile A7, B4, D) la piesa 3EM 3.0 din punctul Parau ua 11 DF Hm 23+25, necesara în vederea elaborării documentației tehnice pentru obținerea autorizației de construire și demararea lucrărilor de execuție la obiectivul de investitii „Corectarea torentelor din bazinul hidrografic Crasna-ramificatii”. Expertiza tehnică va fi întocmită în conformitate cu Legea nr. 177/2015 care completează Legea 10/1995 privind calitatea în construcții și a H.G. nr. 925/1995 Regulamentul de funcționare al Experților și Verificatorilor tehnici atestați, respectiv în conformitate cu Normativul P100-1/2013 COD DE PROIECTARE SEISMIC, Cod de proiectare seismică, Indicativ P100-3/2019. Se solicita ofertantului urmatoarele documente la adresa de e-mail: achizitii@ploiesti.rosilva.ro - propunere tehnica - propunere financiara - certificat de atestare expert ethnic domeniile A7, B5, D
- Număr anunț
- DA25655106
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- MENCONSULT SRL (CUI 15185748)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.