Atribuită Cumpărare directă

Intabulare si ridicare topografica de detaliu in sistem tridimensional strada Aurel Vlaicu ( l= 561 m)

Număr anunț
DA25658860
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
Furnizor / câștigător
BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI 34203824)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.739 RON
Valoare atribuită
1.739 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.739 RON

din 1.739 RON estimat