Atribuită Cumpărare directă

11 PIULITA DE CUPLARE M20X502X30 OTEL ZINCAT BUC 50.00 6.50 325.00 16 SAIBA PLATA TIP A 13MM DIN125 ZN BUC 500.00 0.09 45.00 17 SAIBA PLATA TIP A 10,5MM DIN125 ZN BUC 500.00 0.05 25.00 18 SAIBA GROVER TIP B 12MM DIN125 ZN BUC 500.00 0.07 35.00 22 PENSULA 40MM BUC 40.00 3.50 140.00 23 PENSULA 50MM BUC 40.00 4.10 164.00 24 PENSULA 60MM BUC 40.00 4.90 196.00 25 PIULITA FLUTURE M10 DIN934 GR8 ZN BUC 200.00 0.35 70.00 32 DISC DEGROSAT METAL 125X6 BUC 100.00 5.50 550.00 39 SURUB CU CAP INECAT CRESTAT M10X100 GR4,8 ZN BUC 50.00 0.55 27.50 43 DISC DEBITAT ALUMINIU 125 BUC 100.00 5.20 520.00

Număr anunț
DA25667745
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI 17155999)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097,50 RON
Valoare atribuită
2.097,50 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097,50 RON

din 2.097,50 RON estimat