Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitiv patentat impotriva umplerii excesive ce permite distribuirea usoara, este prevazut cu fereastra de vizualizare pentru reumplerea. Model compact conceput pentru a ocupa cat mai putin spatiu in toaleta. Mecanism de blocare mascat. Posibilitatea de blocare, cu sau fara cheie. Design-ul modern conceput pentru a nu colecta murdarie si praf ajuta la o curatarea usoara a aparatului. Specificatii Brand Kimberly-Clark Cod Produs KC-6946 Tip actionare manual Inaltime 33.8 cm Latime 16.9 cm Adancime 12.3 cm Produse compatibile KC-8408 m * Pretul afisat este pentru un bax de 15 pachete Prosoape Scott Performance, 274 buc / pachet,15 pachete / bax, alb Sunt dozate cate unul pe rand astfel încât sunt atinse doar de catre utilizator in mod eficient si igienic, ajutand la reducerea costurilor si a deseurilor. Sunt fabricate din material AIRFELX fiind rezistente si foarte absorbante. Specificatii Brand Kimberly Clark Cod produs KC-6689 Mod ambalare 274 buc / pachet, 15 pachete / bax Numar pliuri 1 strat Dimensiuni portie 21 L x 21.5 l (cm) Culoare Alb Dispensere compatibile KC-6689
- Număr anunț
- DA25653126
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VINJU MARE (CUI 28949910)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 44410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,43 RON
- Valoare atribuită
- 265,43 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.