Atribuită Cumpărare directă

10 5012603 DANKE GRUND ANTI-RUG GRI 2.5L 20 5008697 DANKE 16 EM USC RAP VERDE DESCHIS 4 L 30 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 40 5012779 ROLA POLIACRYL 100X35 H 02-145 (2 BUC) 50 5015360 SET 2 ROLE BURETE HOLZER 50X35MM ZM52 60 5013720 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM 70 5009488 STICKY CHIT DE CUTIT ALB 1,5 KG 80 5003521 SUPER STICKY ARACET LEMN 0.8KG 90 1018949 PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 100 7002497 DISC DEBITAT 125X1-22 11ABACH1TRS 110 2003288 TEAVA PATRATA 60X60X3 120 6000525 TEAVA PATRATA 20X20X2 130 6042722 TABLA ZN CUTATA 0,25X910X2000H10 140 6046767 HOLTSURUB 4,8X19 MM METAL ZN (250BUC) 150 6039570 CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 20 KG 160 3000910 ETAJERA ISTIRIDIE 131

Număr anunț
DA25674516
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE LEONIDA (CUI 4358088)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.604,43 RON
Valoare atribuită
1.604,43 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
23.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.604,43 RON

din 1.604,43 RON estimat