Atribuită Cumpărare directă

kaizer, ciolan af

Număr anunț
DA25659570
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA OLTENITA (CUI 15844717)
Furnizor / câștigător
COMARO SRL (CUI 1923578)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.537,50 RON
Valoare atribuită
2.537,50 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.537,50 RON

din 2.537,50 RON estimat