Atribuită Cumpărare directă

PRIZA UTP SIMPLA RJ45 ISDN 8P8C (01-4036) PRIZA SIMPLA UTP PRIZA RJ45 SIMPLA PRIZA 8P8C SIMPLA lp134L .

Număr anunț
DA25667452
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,80 RON
Valoare atribuită
58,80 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,80 RON

din 58,80 RON estimat