Atribuită Cumpărare directă

1. Hard disk de tip SSD (Solid - State Drive), capacipatea de 480 GB 2. Hard disk extern, capacitate 2 TB, 2.5", USB 3.0

Număr anunț
DA25661583
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
39173000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,59 RON
Valoare atribuită
577,59 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,59 RON

din 577,59 RON estimat