Atribuită Cumpărare directă

Seringa automată ALARIS CC este o seringă automată portabilă prevăzută cu un disc de presiune pentru o acuratețe de excepție, ce poate fi alimentată la o gamă largă de tensiuni de rețea sau cu acumulatorul intern, reîncărcabil. Alaris CC este capabilă să infuzeze cu o excelentă precizie, pe întreg intervalul de debit, la rate de infuzie selectabile de câtre utilizator o largă categorie de substanțe medicamentoase a căror dozare precisă este esențială, în limita unui debit total de 0.1 – 1200 ml/h (în incremente de 0.01, 0.1, 1 sau 10 ml). Seringa beneficiază, de asemenea, de un port de comunicații bidirecțional, în infraroșu, ceea ce permite un control al acesteia de la un sistem de management al administrării substanțelor medicamentoase. TINE LOC DE COMANDA – COMANDA FERMA. VA RUGAM SA PRECIZATI PE FACTURA NR. LOT, DATA EXPIRARE A PRODUSULUI. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA. PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE FISE TEHNICE, AVIZE.,ETC.

Număr anunț
DA25684215
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33194110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.500 RON
Valoare atribuită
82.500 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.500 RON

din 82.500 RON estimat