Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita efectuarea ridicarilor topografice si intocmirea documentatiilor cadastrale de catre o persoana autorizata in vederea inscrierii in cartea funciara a strazilor si drumurilor comunale (neinregistrate in CF) aflate in domeniul public al Comunei Sag. Numarul estimativ de CF este de 138. Decontarea se va face pe fiecare localitate in parte in functie de numarul de CF rezultate, dar fara a se depasi valoarea totala a contractului de 124.200, 00 lei
- Număr anunț
- DA25676102
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIG (CUI 4495123)
- Furnizor / câștigător
- COSTEA F. IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34001396)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.200 RON
- Valoare atribuită
- 124.200 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.