Atribuită
Cumpărare directă
TEU PPR 110-2, RED PPR 110/75-2, MUFA PPR 110 FI-4, STUT FILETAT NG 4-6, STUT FILETAT-5, STUT FILETAT NG 11/4-4, TEU PPR 40/32/40-2, PPR 40 FIBRA-8 ML, COT PPR 32/90-6, ROBINET PPR 40-4, STUT FILETAT 1 NG-3, MUFA GEBO 11/4 FE-2, PPR 75 CU FIBRA-12 ML, TEU PPR 75-2, MUFA PPR 75 FINT-6, COT PPR 110/90-4, MUFA PPR 75-5, COT PPR 75/90-6, MUFA PPR 40 FINT-4, MUFA PPR 32 FINT-4, PPR 32 CU FIBRA-8 ML, COT PPR 40/90-4, ROBINET PPR 40-2
- Număr anunț
- DA25669306
- Autoritate contractantă
- Termo Calor Confort S.A. (CUI 27374805)
- Furnizor / câștigător
- GRUPINSTAL SERV 2007 SRL (CUI 21877956)
- Cod CPV
- 44162200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.953,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.953,32 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.