Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE ZEWA DELUXE PROSOP V FOLD SACI MENAJER 35L LAVETE UNIVERSALE MR PROPER LEVENDER CIF SPRAY GEAMURI SANO DET VASE CASTRAVETE SANO DET VASE MIGDALE

Număr anunț
DA25666657
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Sibiului (CUI 4307009)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,48 RON
Valoare atribuită
330,48 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,48 RON

din 330,48 RON estimat