Atribuită Cumpărare directă

Servicii RSVTI - responsabil cu supravegherea, verificarea tehnica a instalatiilor ISCIR pentru autospeciale de ridicat si instruirea/examinarea/vizare anuala a personalului de deservire pentru 2 utilaje si 7 manevranti.

Număr anunț
DA25661188
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
SENNER CONSULTING RSVTI SRL (CUI 28591446)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.925 RON
Valoare atribuită
2.925 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.925 RON

din 2.925 RON estimat