Atribuită Cumpărare directă

Certificat SSL Validare Domeniu - 2 bucati x 367,46 lei

Număr anunț
DA25670319
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,92 RON
Valoare atribuită
734,92 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,92 RON

din 734,92 RON estimat