Atribuită
Cumpărare directă
TROPIC DUST 1LITRU 2X49,90; STICKER DEZINFECTATI MAINILE 6X2,90; STICKER PASTRATI DISTANTA 6X3,90; STICKER PURTATI MASCA 6X3,90; STICKER MASURI PREVENTIE 20X4,90; PONS ODORIZANT WC 6X14,50; STICKER PODEA DELIMITARE DISTANTA 4X14,90; KIEHL ACTIV DUFT ODORIZANT WC 1LITRU 1X36,00; OPDORIZANT WC BOZO 250ML 4X8,40; HYGIENIUM DEZIFNECTANT MULTISUPRAFETE 750ML 8X18,00; BOZO OBIECTE SANITARE 5LITRI 5X29,90; ODORIZANT GOOD SENSE MANDARINE 500ML 2X16,00; MATURA PLASTIC MECO M4 10X6,80; EL CAPITAN PROSOP 250FOI 100X3,70; PUBELA 80L CU PEDALA 2X135,00; SITA PISOAR MECO 10X3,00; EFECT ODORIZANT WC 250ML 3X19,50;
- Număr anunț
- DA25667536
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.600,20 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.