Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Masca medicinala 3 straturi 220119 Buc 1000 1.47 Dezinfectant Gel Higeea 1L 50001 Buc 10 56 Dezinfectant concentrat pentru suprafete Bionet A15,1L BI1L Buc 5 62 Manusi nitril L albastru MENXL Buc 5 69 Manusi nitril M albastru MENXM Buc 5 69
- Număr anunț
- DA25666174
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA (CUI 17123350)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030 RON
- Valoare atribuită
- 3.030 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.