Atribuită
Cumpărare directă
1. Hygienium Dezinfectant Biocid Universal suprafete, Avizat Ministerul Sanatatii, 1000 ml ISBN: 5949067503978 - Hygienium 2 BUC 18 36 19% 6.84 42.84 2. Sanytol Solutie dezinfectant universal cu parfum de grapefruit 500ml ISBN: 3045206312066 - Sanytol - C2B0 4 BUC 15.12 60.48 19% 11.49 71.97 3, Hygienium Dezinfectant Universal pentru multisuprafete, parfumat 5 L ISBN: 5949067504258 - Hygienium - C4B2 1 BUC 89 89 19% 16.91 105.91 4. Hygienium Dezinfectant Biocid Universal suprafete, 750 ml ISBN: 5949067504241 - Hygienium - C6B1 4 BUC 15.12 60.48 19% 11.49 71.97 5. Hygienium sapun lichid dezinfectant/antibacterian 300 ml avizat Ministerul Sanatatii ISBN: 5949067504227 - Hygienium - C8B2 2 BUC 12.5 25 19% 4.75 29.75 Total fara TVA 19 % 270.96 Lei Total TVA 19 % 51.48 Lei Total 322.44 Lei
- Număr anunț
- DA25673716
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV CRISUL ORADEA (CUI 4300485)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,96 RON
- Valoare atribuită
- 270,96 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.