Atribuită Cumpărare directă

bolier electric vertical pentru prepararea apei calde cu prindere pe perete, 80 litri, 2000W

Număr anunț
DA25699556
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
42161000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat