Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse mentenanta Primaria Lupeni (6 x Switch TP-LINK LS1008, 8 Porturi;1 x Card de memorie MicroSD Kingston Canvas Select Plus, 32GB, UHS-I, Class 10 + Adaptor SD ;1 x Set pini sertizare terminali/capat 0.50mm - 2.50mm, Orno OR-AE-13137, 400 buc/set.1 x Set cleste dezizolat/taiat/sertizat cablu plus papuci izolatie Orno OR-AE-13136 (Multicolor); 3 x Mouse Gembird MUS-6B-01, 1600 DPI, Optic (Negru); 1 x Prelungitor Gembird EG-PDU-012-C14, 8 prize, 3 m (Negru); 4 x Kit Tastatura si Mouse Wireless Esperanza Memphis TK108 (Negru); 6 x Mouse Wireless Optic Natec JAY Nano, 1600 DPI (Negru);3 x Kit Tastatura si Mouse Wireless Delux KA150G (Negru);1 x Pistol Electric pentru lipit evotoolss 647024, 100 W, LED (Negru);5 x Switch Mercusys MS105, 5 porturi (Alb);1 x Prelungitor tambur Kemot URZ3121, 4 prize, 25 m, IP44 (Negru);2 x Tastatura Canyon CNS-HKBW2-US, Wireless (Neagra);5 x Telefon Fix MaxCom KXT709 (Negru/Argintiu);2 x Tastatura Gembird KB-U-103 (Neagra);1 x Sursa RPC PWPS-045000A-BU01A, 450W, Bulk;1 x Sursa Spacer SPS-ATX-450 450W;4 x Router Wireless TP-LINK TL-WR841N, 300 Mbps, Antene 2 x 5dBi; 1 x Telefon Fix Panasonic KX-TS520-B;3 x Telefon Fix Panasonic KX-TS520-W;5 x Telefon Fix Panasonic KX-TS500 (Negru)

Număr anunț
DA25690299
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.341,68 RON
Valoare atribuită
2.341,68 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.341,68 RON

din 2.341,68 RON estimat