Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 X 221,13 RON fara TVA / buc 2 90012983 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 4,00 X 225,00 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25674487
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA (CUI 5046998)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.342,26 RON
Valoare atribuită
1.342,26 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.342,26 RON

din 1.342,26 RON estimat