Atribuită Cumpărare directă

SISTEM FUJITSU SIEMENS D956 Intel Core i5-6500, 16gb DDR4, SSD 256 M2 +1TB SATA, Windows 10 Pro 64b Procesor: Intel Core I5-6500 Memorie: 16GB DDR4 HDD SSD 256GB M2 Samsung EVO HDD 1TB SATA 7200 RPM Unitate optica DVDRW Sistem de operare Windows 10 Pro 64 biti Garantie 24 de luni

Număr anunț
DA25683148
Autoritate contractantă
Comuna Balcauti (CUI 4441298)
Furnizor / câștigător
COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI 3175856)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat