Atribuită Cumpărare directă

Sticla reactivi bruna, cu gat ingust si dop de sticla. Material : Soda-lime glass Capacitate : 250ml Diametru : 69mm Inaltime : 131mm N / S : 19 / 26

Număr anunț
DA25702838
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,40 RON
Valoare atribuită
239,40 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,40 RON

din 239,40 RON estimat