Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X509FL-EJ030, Intel Core i5-1035G1 pana la 3.6GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, Intel HD Graphics 520, Free DOS, gri

Număr anunț
DA25680595
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,76 RON
Valoare atribuită
2.100,76 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,76 RON

din 2.100,76 RON estimat