Atribuită Cumpărare directă

Masca medicală de protecție TIP I - 1900buc

Număr anunț
DA25703091
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0608 Constanta (CUI 34452132)
Furnizor / câștigător
CARESTA STORE SRL (CUI 32957848)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.382 RON
Valoare atribuită
3.382 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.382 RON

din 3.382 RON estimat