Atribuită Cumpărare directă

In baza comenzii ferme transmisa de catre Farmacia 2.

Număr anunț
DA25691725
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,50 RON
Valoare atribuită
245,50 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,50 RON

din 245,50 RON estimat