Atribuită
Cumpărare directă
401490 Microplaci PCR 96 de godeuri pentru RT PCR,401425 Capace pentru RT PCR AriaDx,4TI-1000/P Stripuri detasabile cu cadru detasabil,19477-022 Varfuri 250 μL cu filtru,P8116 Placute cu fund adanc,5130123 Expell 1250μl XL, pre-sterile w/filter,ExpellPlus 10μl XL, Extra Narrow,5030062 ExpellPlus 20μl, pre-sterile w/ filter,5030090 ExpellPlus 200μl, pre-sterile w/ filter, ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA25693748
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.968 RON
- Valoare atribuită
- 12.968 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.