Atribuită Cumpărare directă

Întocmire documentații cadastrale și avizarea acestora la OCPI - repoziționare imobile cu nr. cad: 100667, 100657, 100662, 100658, 100659 și 100660.

Număr anunț
DA25680110
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
PFA Axente Monica Florentina (CUI 33007722)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat