Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru urmatoarele module din cadrul pachetului informatic APLxPERT: - Contabilitate Bugetara - CO, - Mijloace fixe - MF; - Personal/Salarizare - SA; -Serviciile prestate sunt urmatoarele: a) Interventie remote rapida direct pe serverul beneficiarului si remedierea eventualelor disfunctionalitati. b) Interventia se face pe baza cererilor sosite prin e-mail la adresa suport@sobis.ro, cu timpul de reactie de max. 2 ore de la preluarea cererii între orele 8 -17. c) linie de Suport Central(Hotline: 0269/230039) Contractul se incheie pana la data de 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire conform actelor normative in vigoare. Suma estimata lunar este de 750 lei. Va rugam sa prezentati la sediul nostru urmatoarele documente: declaratii privind neincadrarea in prevederile art. 164, 165 si/sau 166, alin. 2 si art 167 din Legea 98/2016, certificat de la RU, CUI/CIF.

Număr anunț
DA25713792
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat