Atribuită
Cumpărare directă
Imprimantă multifunctionala color LEXMARK CX727DE cu HDD optional inclus si 2 tonere suplimentare negru de 13000 pagini incluse cu următoarele caracteristici : - Tehnologie printare: Laser; - Mod printare: alb/negru si color - Utilizare: Business; - Funcții principale: printare, scanare, copiere; fax - Conectivitate: USB, Retea; - Tip display: touchscreen; 7 inch - Printare față/verso: automat; - Alimentator automat de documente (ADF); - Capacitate ADF: 50 coli; - Scanare față/verso automat (Duplex); - Viteză scanare: 60 ppm; - Viteză printare/copiere alb/negru: 47 ppm; - Viteză printare/copiere color: 47 ppm; - Rezoluție monocrom: 1200 x 1200 dpi, 4.800 Color Quality (2.400 x 600 dpi) color: 4.800 Color Quality (2.400 x 600 dpi), 1.200 x 1.200 dpi - Format printare, scanare: A4; - Capacitate memorie: 2 GB; - Capacitate stocare: 250 GB; - Frecvență procesor: 1,2 GHz; - Sistem de operare compatibil: Microsoft Windows; - Volum recomandat de printare (pagini/lună): pina la 20.000; - Capacitate coli hartie: 550 coli; - Capacitate ieșire coli: 300 coli; Toner de start incluse: color (CMY), pentru până la 3.000* de pagini si negru 7000 pagini Pachetul conține: - 2 tonere suplimentare negru 13000 pagini - Cablu alimentare - Cablu USB
- Număr anunț
- DA25703181
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.950 RON
- Valoare atribuită
- 19.950 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.