Atribuită
Cumpărare directă
PRIN SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATIE IMPRIMANTE, COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE ,FAXURI , DISTRUGATOR DOCUMENTE, BENEFICIATI DE : - Buna functionare a echipamentelor, prin revizii periodice (minim o datã pe lunã) - Reparatii generale/curente - Curatirea, efectuarea de reglaje si verificari periodice ale aparatului si accesoriilor sale in scopul reducerii costurilor specifice (consum de toner, uzura cilindru etc.) -Urmarire si raportarea periodica a numarului de copii efectuat pentru urmarirea costurilor specifice -Aprovizionarea cu piese de schimb pentru pentru echipamentele de birou (contravaloarea pieselor de schimb va fi achitata separat) Manopera si materialele de curatat si lubrifiere sunt incluse in pretul abonamentului, consumabilele si piesele de schimb se achita separat Pretul afisat include o revizie lunara/ echipament si este valabil pentru un parc de echipamente format din 20 buc imprimante/ multifunctionale A4, 2 buc echipament multifunctional A3, 2 buc distrugator documente mai putin
- Număr anunț
- DA25667306
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC LOCAL COMUNITAR DE EVIDENTA A PERSOANELOR (CUI 17434519)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 50323000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.841 RON
- Valoare atribuită
- 1.841 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.