Atribuită Cumpărare directă

Robinet trecere Alama 2'' Fi Fi L+106, H 81 mm.......6 bucx156 lei Filtru y Pn 20 alama Fi/Fi....2 buc x 110 lei Niplu Fonta 2 '' Fe/Fe.....5 buc x 18 lei

Număr anunț
DA25701282
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI 34188163)
Cod CPV
42131400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246 RON
Valoare atribuită
1.246 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246 RON

din 1.246 RON estimat