Atribuită Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE PN I.2 : FOLII PROTECTIE. TEXTMARKER SCHNEIDER 4/SET, BIBLIORAFTURI, HARTIE XEROX A4, MARKER PERMANENT (4 BUC NEGRU, 4 BUC ALBASTRU )

Număr anunț
DA25693095
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.159,10 RON
Valoare atribuită
2.159,10 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159,10 RON

din 2.159,10 RON estimat