Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de evaluare pentru imobile (terenuri etapa 2, 32 pozitii) astfel: -estimarea valorii terenurilor intravilane/extravilane pentru inchiriere - 1200 lei/lucrare; -estimarea valorii terenurilor intravilane/extravilane in vederea inregistrarii in contabilitate- 1200 lei/lucrare,
- Număr anunț
- DA25671276
- Autoritate contractantă
- COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
- Furnizor / câștigător
- GHERMAN COSTEL CRISTINEL PFA (CUI 34158456)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.