Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 4 anvelope de vara, dimensiuni 205/60R16, marca PIRELLI P7 CINTURATO, necesare pentru autoturismul B-16-WLX

Număr anunț
DA25681797
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI 35056829)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.161,20 RON
Valoare atribuită
1.161,20 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.161,20 RON

din 1.161,20 RON estimat