Atribuită
Cumpărare directă
TICKER ETICHETA DEZINFECTATI MAINILE 3X2,90; STICKER PASTRATI DISTANTA 3X3,90; STICKER PURTATI MASCA 3X3,90; STICKER ETICHETA MASURI PREVENTIE 3X4,90; STICKER PODEA DELIMITARE OCTO 4X12,90;L STICKER PODEA DELIMITAE 100CM 5X14,90; PROSOAPE PLIATE V ALB NEVE 1X48,00; DISPENSER PROSOP V K4B 1X50,00; HARTIE IGIENICA JUMBO 1X53,00; DISPENSER HARTIE JUMBO MJU1M 2X36,70
- Număr anunț
- DA25684075
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VEDEA (CUI 18990628)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397,30 RON
- Valoare atribuită
- 397,30 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.