Atribuită Cumpărare directă

REPARATII SEDIU ARHIVA DSVSA CONFORM DEVIZ OFERTA NR. 34A468/25.05.2020 SI CONTRACT.

Număr anunț
DA25685043
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
MARCO NALBA S.R.L. (CUI 40028728)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.760,26 RON
Valoare atribuită
58.760,26 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.760,26 RON

din 58.760,26 RON estimat