Atribuită
Cumpărare directă
17-2-1 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta carton duplex 4 buc 17-2-1/a Catalog pentru clasa pregatitoare - coperta carton duplex 1 buc 17-2-6 Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV) - 44 elevi - coperta carton duplex 6 buc 17-2-7 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII) - 39 elevi - coperta carton duplex 6 buc 17-6-26/b Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii,primite sau predate de unitatea de invatamant si a actelor eliberate absolventilor (pentru invatamant primar, gimnazial, scoli postliceale si de maistrii)-coperta carton duplex - 100 file 1 buc 14-2-1 Registru intrare - iesire 1 buc
- Număr anunț
- DA25709704
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Satu Mare HR (CUI 16435672)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,40 RON
- Valoare atribuită
- 172,40 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.